ul. Rampa Brzeska 5, 22-100 Chełm

 • Godziny pracy: Pon-Pt: 7.00-17.00 Sob: 7.00-13.00

 • Numer telefonu: 690 008 998

 • Kontakt e-mail: wypozyczalnia@daw-bruk.pl

Organizacja i oznakowanie robót

WYNAJEM ZNAKÓW DROGOWYCH CHEŁM

Prowadzenie prac budowlanych lub remontowych w przestrzeni publicznej wiąże się z dużym ryzykiem nie tylko dla pracowników, ale także przechodniów albo kierowców. To dlatego ważne jest odpowiednie oznakowanie miejsca działań jeszcze przed ich rozpoczęciem. W tym celu przydadzą się odpowiednie znaki drogowe, które są niezbędnym wyposażeniem podczas tego typu inwestycji. Nie musisz ich kupować – wystarczy, że skorzystasz z wypożyczalni naszej firmy DAW-BRUK BIS!

CO ZNAJDZIESZ W OFERCIE?

Zapewniamy oznakowanie drogowe oraz tymczasowe ogrodzenia ażurowe zarówno do prac prowadzonych przy pasie drogowym, jak i na placu budowy. W ofercie znajdują się wszystkie podstawowe oznaczenia, takie jak:

  • pionowe, czyli tablice oraz tarcze z napisami albo symbolami, także świetlne,

  • poziome (linie, napisy, symbole na nawierzchni drogi),

  • sygnały świetlne i dźwiękowe,

  • dodatkowe akcesoria,

Oferujemy także stelaże do montowania wszystkich niezbędnych tablic i tarcz informacyjnych. U nas nie zabraknie żadnych zestawów oznakowania!

DLA KOGO PRZEZNACZONA JEST OFERTA WYNAJMU ZNAKÓW DROGOWYCH?

Oferta wynajmu uwzględnia niezbędne narzędzia służące bezpieczeństwu ruchu ulicznego, dlatego wypożyczalnia znaków drogowych to dobra inwestycja dla klientów, którzy prowadzą roboty budowlane lub remontowe. Z propozycji mogą skorzystać zarówno przedsiębiorcy, jak i osoby prywatne. Aby ustalić szczegóły naszej współpracy, skontaktuj się z nami mailowo lub zadzwoń!

Adres

ul. Rampa Brzeska 5, 22-100 Chełm

690 008 998

wypozyczalnia@daw-bruk.pl

 Pon - Sob: 8:00 - 18:00